تیم تخصصی دنیای تکنولوژی با بررسی مدارک و شرایط شما بهترین مقصد را برایتان انتخاب می کند . انتخاب کشور مقصد مهم ترین بخش برای هر ایرانی می باشد چراکه انتخاب هر مقصدی سرنوشت ساز خواهد بود . سرنوشتی که پس از تحصیل نمایان گر خواهد شد . سرنوشت در کار ، زندگی ، اقامت و بسیاری از مواردی که میتواند مسیر زندگی هر شخصی را تغییر دهد . این مسیر میتواند به سوی زندگی ای زیباتر یا سرنوشتی یکسان و یا حتی بدتر از گذشته باشد .

 

 انتخاب بهترین مقصد که به صرفه و هدفمند باشد بسیار مهم است . تیم تخصصی دنیای تکنولوژی با تجربه بالای خود و رایزنی هایی که در اقصی نقاط دنیا دارند این امکان را برای شما بوجود می آورند که بتوانید با راحت ترین و به صرفه ترین روش برای ادامه تحصیل ، کشور و دانشگاه مورد نظر خود را انتخاب کنید و پذیرش تحصیلی بگیرید . 

 7845312496

 

تمام مراحل پذیرش شما از ابتدا تا انتها به همراه محل اقامت و سایر موارد دیگر توسط تیم دپارتمان تحصیلی دنیای تکنولوژی انجام خواهد شد .

 98461532

مشاورین ما همچنین شما را برای انتخاب مقصد راهنمایی خواهند کرد و به سئوالات شما پاسخ خواهند داد

مشاوره پذیرش تحصیلی
مشاوره پذیرش تحصیلییک جلسه رایگان
مشاوره برای دریافت پذیرش تحصیلی در دانشگاه های خارج از ایران

برای تکمیل فرم پذیرش تحصیلی نیاز به حساب کاربری دارید . در صورتی که قبلا ثبت نام کردید با نام کاربری خود وارد شوید و در غیراینصورت از طریق کادر زیر ثبت نام کنید

 

 

No Internet Connection