اولین پروژه هوشمند توریستی در ایران آماده ی اجرا می باشد

پرتال هوشمند توریستی لذت بخش ترین سفر را برای گردشگران خارجی در ایران فراهم می کند .

هسته مرکزی پرتال توریست هوشمند منطبق با الگوریتم های هوش مصنوعی طراحی شده و می تواند از صفر تا صد سفر یک توریست به ایران و یا هر نقطه ای از دنیا را به صورت هوشمند برنامه ریزی کند .

مثال : هر توریستی که وارد ایران می شود ، روحیات و افکاری دارد و همه ی انسان ها شبیه به هم نیستند . طبیعتا زمانی می توانند از سفرشان لذت بیشتری ببرند که همه چیز مطابق میل و طبعشان باشد . در اینجا ربات هوشمند پرتال ، طبق آنالیزی که از هر توریست انجام می دهد ، نزدیک ترین شرایط مسافرتی نسبت به علایق و شخصیت توریست ها را برای سفر به ایران و یا هر کشوری فراهم می کند . بعضی مواقع شما سرمایی هستین یا گرمایی . خوش اخلاق هستین یا زود رنج ، اجتماعی هستین یا گوشه گیر ، کم حرف هستین یا پرحرف و صدها آپشن دیگر که در هر انسانی با انسان دیگر فرق دارد . در اینجا پرتال ، بهترین پکیج مسافرتی را مطابق با خواسته ی شما برایتان آماده می کند 
و ده ها آپشن دیگر

هم اکنون توجه شما را به قسمت های مهم پرتال جلب می کنیم (( برای مشاهده جزئیات هر بخش روی تیتر آن کلیک کنید )) 

  

پکیج هوشمند مسافرتی بستن

  توریست هایی که قصد سفر از هر نقطه دنیا به ایران را دارند می توانند تمامی مراحل سفر خود را هوشمندانه در یک پکیج جذاب به زبان مادری خود ببندند . این موارد شامل بیش از 1000 مکان دیدنی در ایران ، مدت زمان توقف در هر مکان ، تعداد روز های اقامت در ایران ، غذاهای مورد علاقه در هر منطقه ، نوع هتل در هر شهر ، انتخاب مراسم های تاریخی و سنتی در هر منطقه و ده ها موارد دیگر می باشد . پکیج مورد نظر توریست ها بدون هیچ معطلی بسته شده و همان لحظه به همراه هزینه سفر به صورت اینفوگراف در اختیارشان قرار خواهد گرفت . توریست ها از تاریخی که در پکیج تعیین کرده اند می توانند سفر خود را آغاز کنند و تیم آموزش دیده ی توریست هوشمند لحظه به لحظه در کنارشان خواهد بود 

 

نقشه ی هوشمند بستن

  توریست ها پس از بستن پکیج می توانند تمام مسیر خود را که در پکیج برای سفر به ایران تعریف کرده اند ، روی نقشه مشاهده کنند .

این مسیر شامل شهرها ، مکان های توریستی ، توقف های بین راهی ، محل های استراحت ، مراسم های تاریخی و سنتی و تک تک خدماتی می باشد که قرار است از مجموعه ی بین المللی توریست هوشمند دریافت کنند .

این نقشه به صورت هوشمند تمام لحظاتی که در آینده هر توریست در ایران خواهد داشت را ، پیشاپیش به اون نمایش خواهد داد 

 

چمدان هوشمند بستن

  اصفهان ، شیراز ، یزد ، کلاردشت و همدان ممکن است انتخاب یک توریست برای سفر به ایران باشد . هر کدام از این مناطق یک آب و هوایی دارد و متفاوت با هم هستند . 

چطور چمدان خود را ببندیم و به ایران سفر کنیم تا چیزی کم نیاوریم . ربات هوشمند توریستی چمدان شما را طبق نیاز شما در سفر خواهد بست

 

جامعه هوشمند توریستی بستن

  جامعه هوشمند توریستی محیطی هوشمند برای همه ی توریست ها می باشد تا افرادی را که از نظر روحیه ، افکار و اخلاق شبیه به خودشان هستند را پیدا کنند و در یک سفر مشترک در کنار هم باشند تا سفری لذت بخش تر را تجربه کنند .

جامعه هوشمند توریستی صدها امکان ارتباطی هوشمند برای توریست ها دارد

پشتیبانی هوشمند بستن

ایران با دیگر کشورها اختلاف ساعتی دارد که باعث می شود توریستی که مایل به سفر به ایران هست نتواند از خدمات کاملی در خارج از زمان اداری بهره مند شود . 

سیستم هوشمند پاسخگویی به توریست ها ، این امکان را فراهم می کند تا هر توریست از هر نقطه دنیا با هر شرایطی که دارد بتواند بدون هیچ معطلی در کمتر از 3 ثانیه از خدمات پشتیبانی هوشمند توریست بین الملل بهره مند شود . 

در فاز اول ، این سیستم قادر است در هر 3 ثانیه پاسخگوی 24 هزار توریست باشد

 

کیف پول هوشمند بستن

 زمانی که توریست میخواهد از کشورش به ایران سفر کند به ناچار باید از ریال ایران استفاده کند چراکه در ایران خرید با دلار معنای رسمی ندارد و هیچ کالایی با معادل دلار به صورت رسمی فروش نمی رود . لذا توریست باید پول خود را (( اگر غیر از یورو و دلار باشد )) ابتدا به دلار تبدیل کند و سپس در زمان ورود به ایران به ریال و این یعنی حداقل 6 درصد از مبلغش برای تبدیل از بین می رود . با کیف پول هوشمند توریستی ، دیگر نگران این مشکل خود نباشید . با ارز کشور خود در ایران خرید کنید و از خرید خود لذت ببرید

No Internet Connection